Akademia Sukcesu

Kursy online

Shape

Kursy online

Kursy online podbijają świat. Korzystanie z nauki w sieci ma wiele zalet tj. elastyczność, większe zaangażowanie i poczucie wzmocnienia uczestników!

Kursy online z certyfikatem

Jako nasz klient, bez konieczności wychodzenia z domu, bez dodatkowych kosztów masz możliwość skorzystania z pełnowartościowych szkoleń/kursów sygnowanych certyfikatem lub zaświadczeniem. Podczas tego typu szkoleń możesz brać czynny w nich udział, na bieżąco zadawać pytania, rozwiązywać zadania i brać udział w ćwiczeniach.

Zalety nauki online

W naszej ofercie mamy szeroki wybór kursów online. Tego typu szkolenia/kursy kierujemy do osób, które bez względu na lokalizację lub miejsce zamieszkania stawiają na rozwój i są otwarte na nowe sposoby przekazywania wiedzy, chcą w sposób wygodny, zdobyć dodatkową wiedzę.

Dostanie się na wybrany kurs jest wyjątkowo łatwe – nie musisz zdawać żadnego egzaminu. Wystarczy wybrać miasto, w którym chce się odbyć kurs online i podpisać umowę online – wszystko bez wychodzenia z domu. Formalności zajmą Ci zaledwie kilka minut. Możesz też zapisać się na kurs, odwiedzając nasze sekretariaty.

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenie wydane zgodnego ze wzorem MEiN w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz certyfikat Ośrodka Szkoleniowego

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy