Kierunek

Specjalista do spraw rachunkowości

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Semestry:

2

Tryb:

zaoczny

Koszt:

199,00 zł/miesiąc

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Specjalista do spraw rachunkowości Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Do głównych zadań specjalisty do spraw rachunkowości należy organizowanie rachunkowości w przedsiębiorstwie i instytucji, dokumentowanie zmian wartości majątku, księgowanie operacji gospodarczych, dokonywanie rozliczeń finansowych, prowadzenie rachunku kosztów i wyników, sporządzanie sprawozdań finansowych, dokonywanie ich analizy oraz opracowywanie raportów o przewidywanych zmianach sytuacji finansowej firmy. Specjalista do spraw rachunkowości może być zatrudniony w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych, w jednostkach sektora finansów publicznych, w bankach, w jednostkach nieprowadzących działalności gospodarczej, w jednostkach zajmujących się ubezpieczeniami lub w biurach rachunkowych.

Od specjalisty do spraw rachunkowości wymaga się między innymi spostrzegawczości, logicznego rozumowania, koncentracji i podzielności uwagi, uzdolnień rachunkowych, zamiłowania do ładu i porządku, cierpliwości, dokładności, samodzielności, uczciwości, wytrwałości, odpowiedzialności, potrzeby samodoskonalenia, odporności na działanie pod presją czasu i zdolności do pracy w zespole.

Perspektywy zawodowe:
  • biura rachunkowe
  • działy księgowości
  • towarzystwa ubezpieczeniowe
  • w firmach doradztwa podatkowego oraz
  • jednostkach gospodarczych
  • prowadzenie własnej firmy
Chcesz zapisać się na ten kierunek? Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:
Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.
 
Obowiązkowe zajęcia edukacyjne:

L.p.

Obowiązkowe zajęcia edukacyjne

Razem

1

 Podstawy rachunkowości i finansów

20

2

Wynagrodzenia i podatki

20

3

Prowadzenie rachunkowości

30

4

Rozliczanie wynagrodzeń i podatków

30

5

Podatek od osób fizycznych i prawnych

20

6

Analiza i sprawozdawczość finansowa

20

7

Regulacje prawne w rachunkowości

10

Razem

150

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

 

Specjalista ds rachunkowości to płatny kierunek realizowany w naszych szkołach w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach.

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy