Kierunek

Liceum dla Dorosłych

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

LO dla dorosłych Suwałki, Ostrołęka

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków. W dzisiejszych czasach bardzo ważną role odgrywa ukończenie szkoły średniej i zdobycie świadectwa dojrzałości. Ukończenie szkoły daje szansę na zdobycie lepszej płatnej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia oraz przynosi dumę i satysfakcję z siebie.

Podejmując naukę w naszym Liceum dla Dorosłych zyskują Państwo nowe możliwości rozwoju, dostęp do wiedzy oraz solidne przygotowanie do twórczej pracy. Przywiązujemy dużą uwagę do panującego klimatu, pomagamy słuchaczom uwierzyć w siebie, uczymy twórczego i krytycznego myślenia oraz przygotowujemy do przyszłego życia. Kadra pedagogiczna to grono przyjaznych, doświadczonych i kreatywnych nauczycieli o wysokich kompetencjach pedagogicznych z wieloletnią praktyką zawodową. Zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami, pomaga w dokonywaniu wyborów edukacyjnych i zawodowych oraz rozwija społecznie. Ukończenie nauki w naszym liceum jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania nauki w naszych szkołach policealnych ZA DARMO by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Wykaz dokumentów potrzebnych do zapisu do Liceum:
Świadectwo ukończenia szkoły zawodowej, gimnazjum bądź 8-letniej szkoły podstawowej

3 fotografie legitymacyjne

Wykaz dokumentów potrzebnych do zapisu do Liceum:
  • Świadectwo ukończenia szkoły zawodowej, gimnazjum bądź 8-letniej szkoły podstawowej
  • 1 zdjęcie legitymacyjne

Jeśli chcesz dołączyć do Liceum, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy