Kierunek

Konsultant ds. dietetyki

Kurs Konsultant ds. dietetyki zrealizujesz w Białymstoku, Ostrołęce i w Suwałkach.

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Semestry:

2

Tryb:

online

Koszt:

199,00 zł/miesiąc

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Kurs Specjalista ds. dietetyki Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Kurs Konsultant ds. dietetyki to nowy kierunek realizowany w oddziałach w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce.

Specjalista ds. dietetyki to nowy kierunek realizowany w oddziałach w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce.

Wraz z ciągłym rozwojem cywilizacyjnym oraz nieubłaganie rosnącą dostępnością przetworzonego i pełnego konserwantów jedzenia coraz więcej osób czuje potrzebę, by inwestować we własne zdrowie i dobre samopoczucie. Regularne wizyty na siłowni oraz zrównoważona dieta, to styl życia wielu osób. W doborze indywidualnie dopasowanego jadłospisu, który będzie zawierał optymalnie zbilansowane posiłki, pomogą konsultanci ds. dietetyki.
To specjaliści, których popularność wzrasta z roku na rok. Odpowiadają nie tylko za ułożenie diety dla osób aktywnych fizycznie, które dbają o swoje zdrowie, ale pomagają też tym, którzy cierpią na otyłość, niedożywienie lub przewlekle chorują.

Osoby na stanowisku specjalisty ds. dietetyki układają zbilansowane jadłospisy dostosowane do płci, wieku, stanu zdrowia oraz trybu życia pacjenta. Wiedzą oni, jak zapobiegać chorobom zależnym od procesu żywienia, pomagają ludziom cierpiącym z powodu otyłości, cukrzycy, alergii pokarmowych, nadciśnienia, bulimii czy anoreksji. Do ich zadań należy także profilaktyka zdrowotna, kształtowanie świadomości pacjentów w zakresie zbilansowanej diety i zmienianie ich nawyków żywieniowych. Potrafią oni również pomóc w zdrowym przybraniu na wadze lub jej redukcji.

Perspektywy zawodowe:

  • poradnie dietetyczne
  • centra dietetyki i żywienia
  • kluby fitness
  • ośrodki rekreacyjne i sportowe
  • zakłady opieki zdrowotnej (szpitalach, przychodniach, sanatoriach)
  • firmy cateringowe
  • sanatoria
 

Chcesz zapisać się na ten kierunek? Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:

 
 
 
Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.
 
Program nauczania

L p.

Przedmiot

I sem

II sem

Razem

1.

Anatomia i fizjologia człowieka

10

 

10

2.

Zasady żywienia człowieka

10

 

10

3.

Zdrowa żywność

20

 

20

4.

Suplementy diety

20

 

20

5.

Planowanie żywienia w profilaktyce chorób cywilizacyjnych

 

20

20

6.

Planowanie diet odchudzających

 

20

20

7.

Planowanie diety lekkostrawnej

 

20

20

8.

Psychodietetyka

10

 

10

9.

Planowanie jadłospisów

 

20

20

RAZEM

70

80

150

 

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEiN oraz certyfikatu Ośrodka Szkoleniowego.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

 
Kierunek Konsultant ds. dietetyki realizujemy w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych – Akademia Sukcesu.
Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy