Akademia Sukcesu

KURSY ONLINE

Kursy online to znakomita alternatywa dla nauczania tradycyjnego. komfort i powszechna dostępność edukacji online zdecydowały o sukcesie tej formy nauki.

Nowość w Naszej ofercie – KURSY ONLINE

Kursy online czyli E-learning –- nauczanie przy użyciu technologii informatycznej. Oznacza wspomaganie procesu dydaktycznego za pomocą komputerów osobistych, smartfonów, tabletów (m-learning) i Internetu. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej.

Jak odbywają się kursy online

Kurs online to cykl zajęć edukacyjnych, służących zdobyciu wiedzy i umiejętności (np. zawodowych) w określonym zakresie. Uczestnictwo w kursach ma na celu uzyskanie uprawnień zawodowych lub prawa do kontynuacji nauki na wyższych poziomach kształcenia albo zaspokojenie własnej ciekawości lub osobistych aspiracji.

Kursy online wzmacniają życiorysy kandydatów z niewielkim doświadczeniem w dziedzinie, do której mają nadzieję aplikować. Dla doświadczonych kandydatów kursy są łącznikiem między formalnym wykształceniem a doświadczeniem zawodowym.
Kursy online podbijają świat. Korzystanie z nauki w sieci ma wiele zalet tj. elastyczność, większe zaangażowanie i poczucie wzmocnienia uczestników!
Jako nasz klient, bez konieczności wychodzenia z domu, bez dodatkowych kosztów masz możliwość skorzystania z pełnowartościowych szkoleń/kursów sygnowanych certyfikatem lub zaświadczeniem. Podczas tego typu szkoleń możesz brać czynny w nich udział, na bieżąco zadawać pytania, rozwiązywać zadania i brać udział w ćwiczeniach.
Tego typu szkolenia/kursy kierujemy do osób, które bez względu na lokalizację lub miejsce zamieszkania stawiają na rozwój i są otwarte na nowe sposoby przekazywania wiedzy, chcą w sposób wygodny, zdobyć dodatkową wiedzę.

OFERUJEMY PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE KURSY E-LEARNINGOWE:

1) Sekretarka medyczna
2) Konsultant ds. dietetyki
3) Specjalista ds. logistyki
4) Agent celny
5) Specjalista ds. rachunkowości
6) Instruktor terapii uzależnień
7) Organizator imprez ślubnych
8) Specjalista ds. reklamy

Dostanie się na wybrany kurs jest wyjątkowo łatwe – nie musisz zdawać żadnego egzaminu. Wystarczy wybrać miasto, w którym chce się odbyć kurs online i podpisać umowę online – wszystko bez wychodzenia z domu. Formalności zajmą Ci zaledwie kilka minut. Możesz też zapisać się na kurs, odwiedzając nasze sekretariaty.
Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:
Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenie wydane zgodnego ze wzorem MEiN w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz certyfikat Ośrodka Szkoleniowego

Szkoły AKADEMII SUKCESU to : Twój DOBRY wybór - Zapraszamy !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy