Kierunek

Specjalista do spraw reklamy

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Semestry:

2

Tryb:

online

Koszt:

189,00 zł/miesiąc

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Specjalista do spraw marketingu i reklamy Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Specjalista do spraw reklamy to kierunek realizowany w naszych oddziałach w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach. Będąc naszym Słuchaczem na tym kierunku zdobędziesz zarówno wiedzę ekonomiczną jak i plastyczną oraz psychologiczną niezbędną do wykonywania zawodu. Ucząc się zdobywa się wiedzę w zakresie dobierania środków i nośników reklamy, dobierania metod prowadzenia badań rynkowych oraz organizacji działań promocyjnych przedsiębiorstwa.

Perspektywy zawodowe:
  • Absolwenci mogą prowadzić własną działalność lub znaleźć zatrudnienie w agencjach reklamowych jako agenci reklamowi (pracownicy działu obsługi klienta), pracownicy zespołu ds. zlecenia (account manager), pracownicy działu kreatywnego, autorzy tekstów i sloganów (copywriter) twórcy wizerunku (art designer), pracownicy działu produkcyjnego, działu planowania publikacji, działu badań rynkowych.
  • Absolwenci mogą również znaleźć zatrudnienie w działach marketingowych i reklamy przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych jako specjaliści ds. marketingu, reklamy lub kontaktów z prasą i kształtowania opinii publicznej
  • Mogą pełnić funkcje specjalistów w biurach ogłoszeń lub działach promocji środków masowego przekazu jako pracownicy biura reklamy, akwizytorzy.

Chcesz zapisać się na ten kierunek? Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:

Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.
Przedmiot:

Lp.

Przedmiot

I sem

II sem

Razem

1

Badania marketingowe

15

 

15

2

Strategia marketingowa

 

20

20

3

Plan marketingowy

 

20

20

4

Marketing MIX

20

 

20

5

Budowanie wizerunku firmy

 

15

15

6

Działania marketingowe

20

 

20

7

Kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych

 

20

20

8

Promocja i reklama

20

 

20

 

RAZEM

75

75

150

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Specjalista do spraw reklamy to kierunek realizowany w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach.

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !