Kierunek

Wizażystka i stylistka

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Semestry:

2

Tryb:

zaoczny

Koszt:

199,00 zł/miesiąc

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Wizażystka i stylistka Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Wizażystka i stylistka to atrakcyjny kierunek kosmetyczny realizowany w naszych oddziałach w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach. Pokażemy Ci, jak poruszać się w świecie najnowszych trendów mody — jak ubrać, jak uczesać i jak profesjonalnie umalować nawet najbardziej wymagające klientki. Nauczymy Cię przeprowadzania analizy osobowości klientki, jej typu urody, rodzaju cery, wad skóry twarzy w celu wykonania odpowiedniego makijażu. Dowiesz się wszystkiego na temat doboru fryzury i koloru włosów do twarzy i typu urody.

Sztuka wizażu jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin związanych z modą — bez wizażysty nie odbędzie się żaden duży pokaz mody, żadna poważna sesja zdjęciowa. Nauczymy Cię, jak kreować wizerunek zarówno gwiazd, jak i zwykłych ludzi, którzy chcą wprowadzić do swojego życia nieco barw. Pokażemy Ci, jak poruszać się w świecie najnowszych trendów mody — jak ubrać, jak uczesać i jak profesjonalnie umalować nawet najbardziej wymagające klientki.

Perspektywy zawodowe:
  • w salonach kosmetycznych,
  • renomowanych firmach kosmetycznych jako wizażysta,
  • studiach stylizacji paznokci,
  • stacjach telewizyjnych jako stylista,
  • teatrach jako charakteryzator,
  • własnej firmie
Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.
 
Przedmioty i program nauczania:

Lp.

Przedmiot

Razem

1

Kreowanie wizerunku (stylizacja sylwetki i ubioru)

25

2

Stylizacja fryzjerska

25

3

Techniki wykonywania makijażu ( m.in. dzienny, wieczorowy, ślubny, dojrzałej kobiety, biznesowy, fishon, fotograficzny)

50

4

Pracownia wizażu i stylizacji

30

5

Autoprezentacja (prezentacja zawodu i mowa ciała)

10

6

Trendy w modzie i makijażu

10

 

RAZEM

150

Kierunek Wizażystka i stylistka realizujemy w naszych oddziałach w Suwałkach, Ostrołęce i Białymstoku.
Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy