Kierunek

Wizaż, makijaż, stylizacja

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Liczba godzin:

70 godzin

Tryb:

weekendowy/dzienny

Koszt:

700,00 zł

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Kurs Wizaż, makijaż, stylizacja Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Zapraszamy na 70-godzinny kurs Wizaż, makijaż, stylizacja do naszych oddziałów w  Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce.

Liczba godzin: 70
Czas odbywania się zajęć:
w dni robocze lub w weekendy.

Wizaż – kreowanie wizerunku, zapraszamy na kurs Wizażu, makijażu i stylizacji

Kurs wizażu to szkolenie z zakresu profesjonalnej pracy jako wizażysta. Podczas kursu uczestnicy uczą się różnych technik i narzędzi, jakie stosuje się podczas pracy wizażysty. Kursy wizażu skupiają się zarówno na teorii, jak i praktyce, uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry, makijażu, różnorodnych stylizacji, a także sposobów komunikacji z klientem. Kursy wizażu prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wizaż to dziedzina, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, co sprawia, że kursy wizażu stają się coraz częściej oferowane przez placówki edukacyjne. Szkolenie z wizażu stanowi świetną okazję zarówno dla osób, które pragną rozpocząć karierę zawodową, jak i dla tych, którzy chcą nauczyć się profesjonalnie dbać o swoją skórę i wygląd.

  • Kosmetologia
  • Stylizacja fryzjerska
  • Analiza kolorystyczna
  • Techniki wykonywania makijażu
  • Pracownia makijażu

 

Kurs Wizaż, makijaż, stylizacja zrealizujesz w naszych oddziałach w  Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce.

Chcesz zapisać się na ten kierunek? Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:

Jeśli masz pytania związane z kursem Wizaż, makijaż, stylizacja, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy