Kierunek

Technik rachunkowości

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Semestry:

4

Tryb:

weekendowy

Koszt:

200,00 zł/miesiąc

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Technik informatyk 4 semestry w szkole policealnej w Białymstoku

Technik informatyk to nowy, atrakcyjny na rynku pracy kierunek kształcenia, który daje szerokie perspektywy zawodowe znalezienia zatrudnienia w służbie zdrowia w kraju i za granicą. Kierunek Technik informatyk możliwy jest do zrealizowania w naszym oddziale w Białymstoku. To modny i poszukiwany zawód. Informatyka to obecnie najszybciej rozwijająca się dziedzina gospodarki światowej, wykorzystywana jest w każdej branży, instytucji czy przedsiębiorstwie. Bez komputerów, programów i informatycznych rozwiązań trudno dziś prowadzić jakąkolwiek działalność.
Technik informatyk to zawód, na który z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie na rynku. Jeżeli interesują Cię komputery, programowanie, aplikacje internetowe, tworzenie stron WWW oraz administrowanie sieciami, to jest to idealny kierunek dla Ciebie!

Program nauczania

 

Lp.PRZEDMIOTY NAUCZANIARazem godzin
Przedmioty ogólnokształcące
1.Podstawy przedsiębiorczości20
Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym
1.Język angielski w rachunkowości30
2.Działalność gospodarcza w rachunkowości50
3.Rachunkowość130
4.Wynagrodzenie i podatki130
Przedmioty w kształceniu zawodowym praktycznym
1.Pracowania pracy biurowej40
2.Pracownia rachunkowości150
3.Pracownia wynagrodzeń i danin publicznych

150

Semestralny wymiar godzin obowiązkowych zajęć edukacyjnych:   700

Praktyki zawodowe

Praktyki zawodowe: 4 tygodnie w III semestrze

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy