KARTA ZGŁOSZENIA NA KURS ZAWODOWY

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju
Ośrodek Szkoleniowy Fundacji Inicjatywa na Rzecz Edukacji
Ośrodek Szkoleniowy zapewnia wysoki poziom, dogodne godziny i przystępne ceny. Doskonale przygotowana kadra wysoko wykwalifikowanych wykładowców, a przede wszystkim zadowolenie naszych Absolwentów stanowią gwarancję skuteczności organizowanych przez nas szkoleń i są ich najlepszą oceną.


Kursy zawodowe to doskonała forma kształcenia dla każdego, kto chce w krótkim czasie nabyć nowe umiejętności i kwalifikacje zgodne z wymogami rynku pracy. Różnorodne profile kształcenia umożliwiają zdobycie profesjonalnych kompetencji w poszczególnych zawodach.

Rynek pracy wymusza zarówno na ludziach czynnych zawodowo, jak i poszukujących zatrudnienia podejmowania kroków związanych z aktywizacją w postaci doskonalenia posiadanych oraz zdobywania nowych preferencji, kwalifikacji. Przedstawione szkolenia zawodowe umożliwiające dostosowanie i przekwalifikowanie zgodnie z wymogami rynku pracy. Szkolenia zawodowe nastawione są na kształcenie z tych przedmiotów, które umożliwiają zdobycie profesjonalnych kompetencji w poszczególnych zawodach.

Oferujemy kursy zawodowe wysokiej jakości pamiętając o atrakcyjnej cenie. Realizujemy programy w zajmujący sposób. Przywiązujemy szczególną uwagę do właściwego rozpoznania potrzeb i oczekiwań Klienta. Jesteśmy elastyczni w działaniu. Patrzymy w przyszłość, podejmując coraz to nowe wyzwania w dziedzinie kursów i szkoleń. Stale dbamy o własny rozwój aby oferować usługi najwyższej jakości. Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna, programy autorskie i nowoczesna baza dydaktyczno-informatyczna.
Weź udział w szkoleniu
Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, wypełnij formularz ZAPISY ONLINE (znajdziesz go, klikając przycisk ZAPISY ONLINE poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin) lub napisz do nas na adres e-mail:
szkolenia@as.edu.pl

ZAPISY ONLINE
Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Białystok – tel. 662-231-142
Ostrołęka – tel. 660-459-369
Suwałki – tel. 662-232-335

Adres email: szkolenia@as.edu.pl

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy