Karta zgłoszeniowa na KURS ZAWODOWY – w celu pobrania karty kliknij poniższy link:

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA KURS ZAWODOWY

 

Kursy Zawodowe

Ośrodek Szkoleniowy „Akademia Sukcesu” zapewnia wysoki poziom, dogodne godziny, przystępne ceny. Doskonale przygotowana kadra wysoko wykwalifikowanych wykładowców, a przede wszystkim zadowolenie naszych Absolwentów stanowią gwarancję skuteczności organizowanych przez nas szkoleń i są ich najlepszą oceną.
Kursy zawodowe to doskonała forma kształcenia dla każdego, kto chce w krótkim czasie nabyć nowe umiejętności i kwalifikacje zgodne z wymogami rynku pracy. Różnorodne profile kształcenia umożliwiają zdobycie profesjonalnych kompetencji w poszczególnych zawodach.

Rynek pracy wymusza zarówno na ludziach czynnych zawodowo, jak i poszukujących zatrudnienia podejmowania kroków związanych z aktywizacją w postaci doskonalenia posiadanych oraz zdobywania nowych preferencji, kwalifikacji. Przedstawione szkolenia zawodowe umożliwiające dostosowanie i przekwalifikowanie zgodnie z wymogami rynku pracy. Szkolenia zawodowe nastawione są na kształcenie z tych przedmiotów, które umożliwiają zdobycie profesjonalnych kompetencji w poszczególnych zawodach.

Oferujemy kursy zawodowe wysokiej jakości pamiętając o atrakcyjnej cenie. Realizujemy programy w zajmujący sposób. Przywiązujemy szczególną uwagę do właściwego rozpoznania potrzeb i oczekiwań Klienta. Jesteśmy elastyczni w działaniu. Patrzymy w przyszłość, podejmując coraz to nowe wyzwania w dziedzinie kursów i szkoleń. Stale dbamy o własny rozwój aby oferować usługi najwyższej jakości. Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna, programy autorskie i nowoczesna baza dydaktyczno-informatyczna.

KursKategoriaDostępne w oddziałach
PODSTAWY UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCYPozostałe kursyZamość, Lublin, Kraśnik, Ostrołęka, Starogard Gdański, Suwałki, Białystok
Samodzielny księgowy bilansistaPozostałe kursyZamość, Lublin, Kraśnik, Ostrołęka, Starogard Gdański, Suwałki, Białystok
Przedstawiciel handlowyPozostałe kursyZamość, Lublin, Kraśnik, Ostrołęka, Starogard Gdański, Suwałki, Białystok
Zarządzanie czasem pracy handlowca – 8hAkademia Skutecznego HandlowcaZamość, Lublin, Kraśnik, Ostrołęka, Starogard Gdański, Suwałki, Białystok
AGENT CELNY (100h)Pozostałe kursyZamość, Lublin, Kraśnik, Ostrołęka, Starogard Gdański, Suwałki, Białystok

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy