Kierunek

Podstawy udzielania pierwszej pomocy

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Liczba godzin:

8 godzin

Tryb:

weekendowy/dzienny

Koszt:

100,00 zł

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Podstawy udzielania pierwszej pomocy Białystok, Suwałki, Ostrołęka

PODSTAWY UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY – 8h
Pierwsza pomoc – „zespół czynności podejmowanych w celu ratowania osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego wykonywanych przez osobę znajdującą się w miejscu zdarzenia”

Wstęp (wykład – prezentacja multimedialna; film instruktażowy)
Wezwanie pomocy (wykład – prezentacja multimedialna; film instruktażowy; ćwiczenia)
Zabezpieczenie miejsca wypadku (wykład – prezentacja multimedialna + pokaz wyposażenia apteczki; film instruktażowy)
Ocena stanu poszkodowanego (wykład – prezentacja multimedialna + pokaz instruktora + ćwiczenia kursantów)
Resuscytacja krążeniowo – oddechowa u dzieci i niemowląt (wykład; film instruktażowy; prezentacja multimedialna + pokaz instruktora + ćwiczenia kursantów)
Zaopatrywanie ran i tamowanie krwotoków (wykład – film instruktażowy; prezentacja multimedialna + pokaz instruktora + ćwiczenia kursantów)
Zaopatrywanie wszelkich rodzajów urazów (skręcenia, zwichnięcia, złamania, oparzenia) (wykład; film instruktażowy; prezentacja multimedialna + pokaz instruktora + ćwiczenia kursantów)
Przypomnienie najbardziej istotnych zagadnień: (pogadanka)

Chcesz zapisać się na ten kierunek? Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:

Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.

 

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEiN oraz certyfikatu Ośrodka Szkoleniowego.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy