Kierunek

Masaż twarzy Kobido

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Liczba godzin:

16

Tryb:

weekendowy/dzienny

Koszt:

800,00 zł

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Masaż twarzy Kobido

Kurs masaż twarzy KOBIDO zrealizujesz w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach

Masaż Kobido to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.
Podczas kursu Kobido uczestnicy poznają zagadnienia dotyczące akupresury twarzy oraz różne techniki masażu twarzy, które mają na celu stymulację skóry, poprawę jej elastyczności i odżywienie tkanek. Jedną z głównych technik stosowanych w masażu Kobido jest delikatne ugniatanie, rozciąganie i uciskanie mięśni twarzy, szyi i karku. Poprzez odpowiednie manipulacje i sekwencje ruchów, masaż Kobido wpływa na ukrwienie skóry, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, a także wspomaga detoksykację i usuwanie nagromadzonych toksyn.

Kurs masażu Kobido składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

ILOŚĆ GODZIN TEORETYCZNYCH: 3
ILOŚĆ GODZIN PRAKTYCZNYCH: 13

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEiN oraz certyfikatu Ośrodka Szkoleniowego.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy