Kierunek

Masaż stemplami ziołowymi

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Liczba godzin:

10 godzin

Tryb:

weekendowy/dzienny

Koszt:

250,00 zł

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Masaż stemplami ziołowymi - kurs zawodowy Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Masaż stemplami ziołowymi ma swe źródła w Tajlandii. Zgodnie z tajską tradycją mieszanka leczniczych ziół jest zawijana w bawełniany materiał, następnie podgrzewana i aplikowana na ciało poprzez masaż. Masaż stemplami uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej. Intensywnie wydzielający się zapach oraz ciepło ze stempla sprawia, że ciało i umysł są zrelaksowane. Stemple są wykonywane są z mieszanek ziół. Mieszanki ziół dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i upodobania osoby masowanej. W składzie stempli często znajdują się często ryż, wiórki kokosowe, płatki owsiane, skórki z cytrusów, imbir, trawa cytrynowa oraz melisa.
Stemple zawijane są w specjalny bawełniany materiał i wyglądają jak małe zawiniątka – sakiewki. Tworzy się je na krótko przed rozpoczęciem zabiegu i wyrzuca po jego zakończeniu. Bardzo ważne w tym masażu jest ciepło, które płynie z kilku źródeł: gorących stempli, ciepłego oleju oraz dłoni masażysty. Rozgrzana skóra doskonale wchłania roślinne substancje czynne zawarte w stemplach. Skóra, po zabiegu jest optymalnie nawilżona i natłuszczona, odzyskuje właściwą jędrność i zdrowy koloryt.

Chcesz zapisać się na ten kierunek, zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:

Kurs zawodowy Masaż stemplami ziołowymi zrealizujesz w Białymstoku, Suwałkach, Ostrołęce

Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.

 

Program kursu:

LP

PRZEDMIOT NAUCZANIA

LICZBA GODZIN

1

Historia i pochodzenie masażu stemplami ziołowymi

3

2

Budowa stempli

3

Zastosowanie ziół w stemplach

4

Wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu

5

Przygotowanie stempli do zabiegu oraz pacjenta

6

Masaż z zastosowaniem ciepłych olejków

7

 

RAZEM

10

 

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEiN oraz certyfikatu Ośrodka Szkoleniowego.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy