Kierunek

Masaż bambusem

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Liczba godzin:

10 godzin

Tryb:

weekendowy/dzienny

Koszt:

250,00 zł

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Masaż bambusem - kurs zawodowy Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Kurs masażu bambusami wyposaży Cię w fachową wiedzę potrzebną do wprowadzenia tego typu masażu do oferty swojego salonu SPA. Masaż bambusami zapewnia głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ta metoda masowania szczególnie polecana jest dla osób z przemęczonymi i spiętymi mięśniami. Ciało ponownie wchodzi w stan lekkości, a umysł absolutnego uspokojenia. Mechaniczne bodźce użyte podczas masażu bambusami przynoszą wiele pozytywnych efektów. Jako szczególną zaletę wymienia się ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz tkanki podskórnej poprawiając przemianę materii skóry, wpływając na efektywniejszą odbudowę komórek naskórka.

Chcesz zapisać się na ten kierunek, zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:

Kurs zawodowy Masaż bambusem zrealizujesz w Białymstoku, Suwałkach, Ostrołęce

Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.

 

Program kursu:

LP

PRZEDMIOT NAUCZANIA

LICZBA GODZIN

1

Zasady i metody masażu bambusowego

4

2

Higiena oraz przygotowanie klienta do zabiegu

3

Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu

4

Przygotowanie do zabiegu

5

Zajęcia praktyczne

6

 

RAZEM

10

 

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEiN oraz certyfikatu Ośrodka Szkoleniowego.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy