Semestry:

8

Tryb:

weekendowy

Koszt:

szczegóły w sekretariacie

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

LO dla dorosłych Białystok, Suwałki, Ostrołęka
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków. W dzisiejszych czasach bardzo ważną role odgrywa ukończenie szkoły średniej i zdobycie świadectwa dojrzałości. Ukończenie szkoły daje szansę na zdobycie lepszej płatnej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia oraz przynosi dumę i satysfakcję z siebie.

Podejmując naukę w naszym Liceum dla Dorosłych zyskują Państwo nowe możliwości rozwoju, dostęp do wiedzy oraz solidne przygotowanie do twórczej pracy. Przywiązujemy dużą uwagę do panującego klimatu, pomagamy słuchaczom uwierzyć w siebie, uczymy twórczego i krytycznego myślenia oraz przygotowujemy do przyszłego życia. Kadra pedagogiczna to grono przyjaznych, doświadczonych i kreatywnych nauczycieli o wysokich kompetencjach pedagogicznych z wieloletnią praktyką zawodową. Zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami, pomaga w dokonywaniu wyborów edukacyjnych i zawodowych oraz rozwija społecznie. Ukończenie nauki w naszym liceum jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania nauki w naszych szkołach policealnych ZA DARMO by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Wykaz dokumentów potrzebnych do zapisu do Liceum:
Świadectwo ukończenia szkoły zawodowej, gimnazjum bądź 8-letniej szkoły podstawowej

3 fotografie legitymacyjne

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy