Kursy Roczne – Kierunki Kształcenia

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną i wybierz kierunek idealny dla Ciebie

Kształcenie jednoroczne to oferta, która obejmuje jednoroczne kursy realizowane w ramach Ośrodka Szkolenia i Rozwoju .

Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zdobyć nowe kompetencji zawodowe oraz kwalifikacje, pozwalające na podjęcie pracy w wielu zawodach,Kursy jednoroczne, proponowane przez naszą szkołę policealną, realizowane są w trybie zaocznym, dzięki czemu nie musisz rezygnować z codziennych aktywności i obowiązków, w tym m.in. związanych z pracą zawodową. Wiedza z zakresu wybranej dziedziny, przekazywana jest przez profesjonalną i doświadczoną kadrę, której znajomość branży pozwala na przekazanie wiedzy, mającej zastosowanie w praktyce.
Kształcenie jednoroczne to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności zgodnych z własnymi zainteresowaniami, a tym samym znalezienie wymarzonej, dobrze płatnej pracy. Zapraszamy do zapisów!

Ukończenie nauki skutkuje uzyskaniem dokumentu Certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowych wraz z suplementem oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy