Kierunek

Dekorator wnętrz

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Semestry:

2

Tryb:

zaoczny

Koszt:

189,00 zł/miesiąc

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Dekorator wnętrz Białystok, Suwałki, Ostrołęka

Dekorator wnętrz to kierunek realizowany w naszych oddziałach w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach. Dekorator Wnętrz – kierunek łączący użytkową grafikę komputerową z wiedzą pozwalającą kompetentnie kształtować najbliższe otoczenie człowieka. Nauka na tym kierunku oferuje złożoną wiedzę, której opanowanie pozwoli na sprawne wykonywanie zawodu. Składają się na nią zarówno przedmioty kształtujące wrażliwość artystyczną jak i przedmioty pozwalające swobodnie poruszać się w zagadnieniach technicznych. Przygotujemy Cię do pracy projektowej w dziedzinie architektury wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, małej architektury oraz designu w architekturze.

Perspektywy zawodowe:
  • Architekt wnętrz pracuje na zlecenie klientów, którzy, albo budują nowe budynki, w których będą wyposażali pomieszczenia określając wcześniej program ich zagospodarowania i ich funkcje, albo adoptują istniejące już i wcześniej funkcjonujące pomieszczenia do nowych funkcji.
  • Architekt wnętrz może także zajmować się projektowaniem ekspozycji wystawowych na targach, salonach wystawienniczych, witryn sklepowych.
  • Absolwenci mogą podjąć pracę w firmach zajmujących się projektowaniem wnętrz lub też realizować własne projekty.
  • Mogą także otworzyć własną działalność, oferując profesjonalne usługi projektowe i aranżacyjne.
Chcesz zapisać się na ten kierunek? Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:
Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas: biuro@as.edu.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z opiekunem kierunku: 662 231 142.
 
Przedmiot i program nauczania:

Lp.

Przedmiot

Razem

1.

Rysunek odręczny i techniczny

20

2.

Zasady dekorowania wnętrz

20

3.

Aranżacja wnętrz – tricki dekoratorskie

15

4.

Stylizacja wnętrz

20

5.

Oświetlenie we wnętrzach

15

6.

Podstawy ergonomii

10

7.

Instalacje we wnętrzach- elementy budownictwa

10

8.

Projektowanie witryn ekspozycyjnych

20

9.

Projektowanie wnętrz z komputerowym programie graficznym

20

RAZEM

150

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

 

Dekorator wnętrz to kierunek realizowany w naszych oddziałach w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach.

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy