Kierunek

Animator czasu wolnego

Zapisy online

Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się online już teraz!

Liczba godzin:

20

Tryb:

weekendowy/dzienny

Koszt:

450,00 zł

Miasta:

Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Animator czasu wolnego Białystok, Ostrołęka, Suwałki

Kurs Animator czasu wolnego zrealizujesz w naszych oddziałach w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach.

 

Głównym celem kursu jest przygotowanie do pracy w charakterze Animatora czasu wolnego. Uczestnicy zdobędą wiedzę, która umożliwi im podjęcie współpracy z biurami podróży w zakresie animacji, jak również mogą zostać animatorem zabaw dla dzieci.
Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą połączyć swoje pasje z pracą zawodową, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności, poszerzyć kwalifikacje jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z animacją.

Program szkolenia 20 h:

1. Animator czasu wolnego – wprowadzenie teoretyczne– 2h
Kim jest Animator i jaka jest jego rola
Gdzie może pracować animator
Jak mówić do dzieci i przekonać je do siebie
Jak przekonać młodzież do udziału w zajęciach
Jak pracować z dorosłymi
2. Gry i zabawy z dorosłymi – 5 godz.
3. Gry i zabawy z dziećmi – 5 godz.
5. Zajęcia ruchowe – 3 godz.
4. Zajęcia taneczne – 3 godz.
5. Zajęcia relaksujące – 2 godz.

Zakończenie kursu i otrzymane zaświadczenia:

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEiN oraz certyfikatu Ośrodka Szkoleniowego.

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu, to zapisz się online lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

 

Zapraszamy wszystkich chcących wziąć udział w kursie Animator czasu wolnego do jednego z naszych oddziałów w Białymstoku, Ostrołęce i Suwałkach.

Shape
Shape

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dokumenty do naszych szkół można złożyć bezpośrednio w sekretariacie w Białymstoku, Suwałkach i Ostrołęce. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Nauka w szkołach Akademii Sukcesu odbywa się w trzech trybach: dziennym, weekendowym i zaocznym. Oferujemy też na wybranych kierunkach naukę zdalną online.

Po ukończeniu szkoły, bądź kursu otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia i dyplom MEN-owski poświadczający zakończenie nauki. Na kierunkach zawodowych dodatkowo certyfikaty i zaświadczenia o pozyskaniu umiejętności zawodowych w danym obszarze.

Plany zajęć i dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Zajęcia online oferowane są na wybranych kierunkach. Nauka odbywa się najczęściej poprzez Skype.

Większa część naszej oferty edukacyjnej to zajęcia bezpłatne. Na kierunkach płatnych aktualny cennik zamieszczamy na karcie informacyjnej danego kierunku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź bezpośredni w naszych sekretariatach.

Pełna oferta edukacyjna naszych szkół znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie i bezpośrednio w sekretariatach naszych szkół. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwagi.

AKADEMIA SUKCESU

Z nami osiagniesz sukces !

Akademia Sukcesu

Rozpoczynamy zapisy na semestr jesienny 2024/2025. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną, wybierz wymarzony kierunek i zapisz się już dziś !

Rekrutujemy